O SZKOLE

Dawniej była to Szkoła Pływania Kasi Rucin funkcjonowała  na rynku już ponad 15 lat. Obecnie to Gdańska Fundacja Zdrowie przez Ruch: to świetne miejsce nie tylko na zwykły kurs pływania, ale kto wie może również na rozpoczęcie wielkiej aktywnej przygody. Tym bardziej, że uczyć Was będą doświadczeni instruktorzy i trenerzy pływania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zajęcia z doskonalenia i nauki pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jak i Aqua Aerobik i rehabilitację pourazową oraz gimnastykę korekcyjną połączoną z nauką pływania.

Dzięki naszym skutecznym i sprawdzonym metodom mamy pewność, że nigdy wcześniej nauka pływania nie była taka przyjemna. To również dzięki naszemu doświadczeniu, gdyż od ponad 15 lat w Trójmieście i okolicy wyszkoliliśmy już setki kursantów, to właśnie dlatego nauczanie pływania  to nasza pasja.

Założycielka Katarzyna Rucin pracuje w zawodzie trenera ponad 25 lat, a niektórzy jej pierwsi zawodnicy są już dorośli i ponownie wracają pod skrzydła swojej trenerki w celu zdobycia dobrej praktyki: jak nauczać dzieci zgodnie ze sztuką trenerską.

Oprócz nauki pływania przygotowujemy dzieci i młodzież do egzaminu na kartę pływacką i żółty czepek. Organizujemy zajęcia przygotowujące do egzaminu z pływania do klas pływackich. Zajęcia doskonalenia pływania młodzieży prowadzone pod kątem przygotowania do kursu ratownika WOPR i instruktora pływania.

Oferujemy również kurs pływania dla dorosłych. Uważamy, że nigdy nie jest za późno żeby nauczyć się pływać, uwierzysz po pierwszych zajęciach. Pracujemy na nowoczesnych pływalniach idealnych do nauki i rehabilitacji. Aktywizujemy dzieci, młodzież i dorosłych poprzez ruch, warsztaty ruchowe i zdrowego żywienia, poprzez aktywny wypoczynek na obozach i półkoloniach dla dzieci i młodzieży.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na skuteczne i przyjazne lekcje pływania w Trójmieście.

 

NASI TRENERZY

Kasia Rucin

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku ‘96 – specjalizacja trener pływania. Specjalistka gimnastyki korekcyjnej, instruktorka gimnastyki sportowej. Instruktorka aqua fitness i narciarstwa. Trener pływania klas sportowych w SP 2 i w UKS dwójka Morena.

Marek Grzelak

Trener pływania specjalizuje się pracy z dziećmi i dorosłymi, pomaga w powrocie do sprawności po kontuzji, poprawianiu kondycji.

Anna Silska

Trener pływania specjalizuje się w pracy z dziećmi i dorosłymi.

Paulina Wereszka

Trener pływania i instruktor aqua fitness specjalizuje się w pracy z dziećmi i aqua zumbie. Wieloletni ratownik WOPR na wodach otwartych, specjalistka w szkoleniu młodzieży przygotowującej się do egzaminów na ratownika WOPR.

Anna Welenc

Instruktor pływania, specjalizuje się w nauce pływania z dziećmi.

Magdalena Rząsa

Instruktor pływania, trener gimnastyki sportowej  i łyżwiarstwa figurowego, specjalizuje się w nauce pływania dla dzieci. Manager zajęć w Pruszczu Gdańskim.

Agnieszka Kryszewska

Instruktor pływania, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą.