O SZKOLE

Szkoła Pływania Kasi Rucin funkcjonuje na rynku już ponad 10 lat, to świetne miejsce nie tylko na zwykły kurs pływania, ale kto wie może również na rozpoczęcie wielkiej sportowej przygody. Tym bardziej, że uczyć Was będą doświadczeni instruktorzy i trenerzy pływania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno zajęcia z doskonalenia i nauki pływania dla dzieci i dorosłych, jak i Aqua Aerobik i rehabilitację pourazową oraz gimnastykę połączoną z nauką pływania dla dzieci z zaburzonym napięciem mięśniowym.

Dzięki naszym skutecznym i sprawdzonym metodom mamy pewność, że nigdy wcześniej nauka pływania nie była taka prosta. To również dzięki naszemu doświadczeniu, gdyż od ponad 10 lat w Trójmieście i okolicy wyszkoliliśmy już setki kursantów, to właśnie dlatego nauka pływania dla dzieci to nasza pasja.

Założycielka Katarzyna Rucin pracuje w zawodzie trenera ponad 20 lat, a niektórzy jej pierwsi zawodnicy są już dorośli i ponownie wracają pod skrzydła swojej trenerki w celu zdobycia dobrej praktyki: jak nauczać dzieci zgodnie ze sztuką trenerską.

Oprócz nauki pływania przygotowujemy dzieci i młodzież do egzaminu na kartę pływacką i żółty czepek. Organizujemy zajęcia przygotowujące do egzaminu z pływania do klas pływackich. Zajęcia doskonalenia pływania młodzieży prowadzone pod kątem przygotowania do kursu ratownika WOPR.

Oferujemy również kurs pływania dla dorosłych. Uważamy, że nigdy nie jest za późno żeby nauczyć się pływać, uwierzysz po pierwszych zajęciach. Pracujemy na nowoczesnych pływalniach idealnych dla dzieci.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych na skuteczne i przyjazne lekcje pływania w Trójmieście.

 

NASI TRENERZY

Kasia Rucin

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku ‘96 – specjalizacja trener pływania. Specjalistka gimnastyki korekcyjnej, instruktorka gimnastyki sportowej. Instruktorka aqua fitness i narciarstwa. Trener pływania klas sportowych w SP 2 i w UKS dwójka Morena.

Marek Grzelak

Trener pływania specjalizuje się pracy z dziećmi i dorosłymi, pomaga w powrocie do sprawności po kontuzji, poprawianiu kondycji.

Anna Silska

Trener pływania specjalizuje się w pracy z dziećmi i dorosłymi.

Paulina Wereszka

Trener pływania i instruktor aqua fitness specjalizuje się w pracy z dziećmi i aqua zumbie. Wieloletni ratownik WOPR na wodach otwartych, specjalistka w szkoleniu młodzieży przygotowującej się do egzaminów na ratownika WOPR.

Anna Welenc

Instruktor pływania, specjalizuje się w nauce pływania z dziećmi.

Magdalena Rząsa

Instruktor pływania, trener gimnastyki sportowej  i łyżwiarstwa figurowego, specjalizuje się w nauce pływania dla dzieci. Manager zajęć w Pruszczu Gdańskim.

Agnieszka Kryszewska

Instruktor pływania, specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą.