OBÓZ LETNI 2019 – OSTATNIE 8 MIEJSC.12.07.-21.07.2019 Więcej informacji wkrótce

OSTATNIE 8 WOLNYCH MIEJSC.

W tym roku zapraszamy dzieci i młodzież na obóz w Szczecinku.

Termin: 12 – 21.07.19

Miejsce zakwaterowania: Internat Komisji Edukacji Narodowej ul. Szczeciniecka  47

Koszt 1750 zł

Grupy młodzieżowe(12- 15 lat) pływalnia,  narty wodne – SUP -y i kajaki.

Grupy młodzieżowe 12- 15 lat mają ofertę obozu z nauką nart wodnych z elementami doskonalenia pływania,jazda na  bananie wodnym, pływaniem na SUP -ach, pływaniem na kajakach, jazda na rowerach miejskich, udział w zajęciach na strzelnicy miejskiej. W programie gry terenowe, ognisko i plażowanie, gry zespołowe oraz zwiedzanie  Centum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.  Udział w lipcowych imprezach organizowanych przez Szczecinek. DETOKS OD KOMÓREK

Dzieci( 7- 11 lat) pływalnia, SUP-y , kajaki.

W tym roku grupy od 7 – 11 lat  mają ofertę obozu pływackiego z dodatkowymi zajęciami na ściance wspinaczkowej, bananie wodnym, pływaniem na SUP -ach, pływaniem na kajakach w programie gry terenowe, ognisko i plażowanie, gry zespołowe oraz zwiedzanie  Centum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. DETOKS OD KOMÓREK – przeciwdziałanie uzależnieniom os urządzeń elektronicznych i mediów społecznościowych. Stawiamy na pobudzanie kreatywności i nawiązywanie więzi koleżeńskich poprzez współpracę w rozgrywkach i grach terenowych.

Organizator zapewnia:

Transport autokarowy, noclegi w pokojach 4 i 5 osobowych,  całodobową opiekę profesjonalnej kadry trenerskiej z bogatym doświadczeniem pedagogicznym, wyżywienie pełne 3 + 1, ubezpieczenie NNW, koszulki PLUSKA, codzienna fotorelacja na FB, obóz zgłoszony do Kuratorium Oświaty.